Vendosni fjalën kyçe....

sport

Sukaj drejt kalimit te Flamurtari

Xhevahir Sukaj mund të luajë në Vlorë në pjesën e mbetur të sezonit. Mes sulmuesit që ka spikatur në Superiore dhe drejtuesve më të lartë të kuqezinjve ka pasur edhe bisedime ditën e sotme. I kontaktuar nga “Vipsport. al”, Xhevahir Sukaj konrmon kontaktet me Flamurtarin: “Po, jam në bisedime me…