Vendosni fjalën kyçe....

Partizani në finalen e “Final Four”, mund Skënderbeut


Partizani është ekipi i parë i finales “Final Four”.

Demat e kuq fituan përballë Skënderbeut me rezultatin 1-0.

Goli i vetëm i takimit u shënua nga Bintsuka pas një krosimi nga Rrjapaj.

Tashmë Partizani do presë në finale fituesen e takimit mes Vllaznisë dhe Egnatias.