Vendosni fjalën kyçe....

Video/ Vizita në Athinë, Rama: Krenar për ju


Kryeministri Edi Rama zhvillon sot takimin me emigrantë shqiptarë në Greqi. Takimi i shumë kritikuar në vendin fqinj, do të zhvillohet në orën 11:00.

Kreu i qeverisë ka publikuar një video në rrjetet sociale pak momente më parë me moton “Krenar për ju”, ndërsa bashkëngjitur është flamuri shqiptar dhe ai grek.