Vendosni fjalën kyçe....

Shpërthimi në Lushnjë, Meta: I pikëlluar nga ngjarja tragjike


Ilir Meta reagoi pas ngjarjes së rëndë në Lushnjë ku humbën jetën dy persona, duke shprehur ngushëllimet.

“I pikëlluar nga ngjarja tragjike sonte në Lushnje, ku humbi jetën një qytetar dhe u plagosën disa të tjerë.

Shpreh ngushëllimet më të ndjera për familjen që humbi njeriun e tyre të dashur dhe ju uroj shërim të shpejtë të lënduarve dhe deputetit të Kuvendit të Shqipërisë”, tha ai.