Vendosni fjalën kyçe....

I arrestuar për vrasjen e gruas, Naim Murseli i fiksuar pas VIP-ave


 

Naim Murseli i arrestuar sot nga Policia e Kosovës, i dyshuar si porositës i vrasjes së gruas së tij Liridona Murseli shfaqej në rrjete sociale dhe ekspozonte jetën e luksit që bënte ndërsa shpesh postonte foto nën shoqërinë e VIP-ave.

Në profilin e tij ai ka foto me shumë VIP-a, mes tyre me Rita Orën, Olta Gixharin apo Dua Lipën.

 

I arrestuar për vrasjen e gruas, Naim Murseli i fiksuar pas VIP-ave!

I arrestuar për vrasjen e gruas, Naim Murseli i fiksuar pas VIP-ave!

I arrestuar për vrasjen e gruas, Naim Murseli i fiksuar pas VIP-ave!

I arrestuar për vrasjen e gruas, Naim Murseli i fiksuar pas VIP-ave!I arrestuar për vrasjen e gruas, Naim Murseli i fiksuar pas VIP-ave!