Vendosni fjalën kyçe....

Lazio shkatërron Milanin


Lazio ka fituar thellë ndaj Milanit në Seria A në javën e 19.

Lacialët shënuan plot katër gola në portën e “djajve”.

Golat u shënuan nga Milinkovic-Savic, Zaccagni në pjesën e parë dhe Luis Alberto dhe Felipe Anderson në pjesën e dytë.

Më tre pikët e marra Lazio arrin në vendin e tretë me 37 pikë me një pikë më pak se Milani.