Vendosni fjalën kyçe....

Burri akuzon bashkëshorten për vjedhje, policia i gjen gruas 20 milionë lekët dhe e arreston


Një 41-vjeçare është arrestuar në Korçë pasi bashkëshorti e akuzoi për vjedhjen e rreh 2 milionë lekëve të reja.

Pas denoncimit të tij, blutë kanë vënë në pranga bashkëshorten e denoncuesit e pas kontrollit i kanë gjetur sasinë e lekëve në fjalë.

E arrestuara me iniciale A.N. u denoncua nga i shoqi për vjedhjen e sasisë së lekëve nga shtëpia bashkëshortore në Voskopojë.