Vendosni fjalën kyçe....

Aksident në aksin Lezhë-Shëngjin, plagosen 4 persona


Një aksident i rëndë ka ndodhur në aksin rrugor Lezhë-Shëngjin, pranë lagjes të njohur si “Xhenjo”.

Nga raportimet paraprake bëhet me dije se janë përplasur dy automjete.

Nga aksidenti për 4 persona të plagosur të cilët janë dërguar për ndihmë mjekësore në spital.

Policia dhe grupi hetimor kanë shkuar drejt vendngjarjes dhe po punojnë për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.