Vendosni fjalën kyçe....

Votimet për kreun e PD, Komisioni i Rithemelimit: Deri në orën 13 kanë votuar mbi 24 mijë anëtarë


Komisioni i Organizimit dhe Kontrollit të Operacioneve Elektorale pranë Partisë Demokratike ka bërë me dije numrin e votuesve deri në orën 13:00.

Sipas llogaritjeve të matura të Komisionit në total kanë votuar 24.165 anëtarë të PD-së.