Vendosni fjalën kyçe....

Makina përplas 3 këmbësorë në Qerret, humbet jetën një person plagosen 2 të tjerë


Një aksident ka ndodhur në rrugën Qerret-Durrës dhe për pasojë ka humbur jetën një shtetase ndërsa janë plagosur dy të tjerë.

Shtetasi A.D 37-vjeç plagosi tre këmbësorët pasi humbi kontrollin e automjetit.

Rreth orës 18:40, në aksin rrugor Qerret Durrës, një automjet me drejtues shtetasin A. D., 37 vjeç, ka humbur kontrollin dhe ka përplasur 3 shtetas këmbësor ende të pa identifikuar.

Si pasojë e përplasjes ka humbur jetën një shtetase, ndërsa 2 shtetasit e tjerë ndodhen nën kujdesin e mjekëve, jashtë rrezikut për jetën.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit”-njofton policia.