Vendosni fjalën kyçe....

PS-ja mbledh Kryesinë, diskutohen zgjedhjet e pjesshme të 6 marsit


Ka nisur mbledhja e Kryesisë e Partinë Socialiste.

Në selinë rozë, kanë mbërritur kryeministri Edi Rama, Erion Veliaj e Arben Ahmetaj.

Këshillimi Kombëtar dhe fushata për zgjedhjet e 6 marsit do të jenë temat e diskutimeve.