Vendosni fjalën kyçe....

Merr flakë një shtëpi në Korçë, raportohet për një viktimë


Një shtëpi është përfshirë në flakë dhe paraprakisht raportohet se një person ka ndërruar jetë si pasojë e asfiksisë nga tymi.

Zjarrfikësja në vendngjarje për fikjen e zjarrit.

Nuk dihen ende shkaqet dhe rrethanat se si shtëpia është përfshirë në flakë.