Vendosni fjalën kyçe....

Aksident në tunelin e Elbasanit, lëndohen 3 udhëtarë


Lëndohen 3 udhëtarë pas një aksidenti në tunelin në aksin Tiranë-Elbasan.

Mjeti i tipit “Ford” është përplasur me një mjet tip “Audi”.

3 pasagjerët, emrat e të cilëve ende nuk bëhen publikë ndodhen jashtë rrezikut për jetën. Policia dhe ekspertët po hetojnë shkakun.