Vendosni fjalën kyçe....

Atalanta me 10 lojtarë ia bën të vështirë fitoren Real Madridit, Manchester City fiton ndaj B.Monchenglabach


Real Madrid ka marrë një fitore me plot vuajtje ndaj Atalantës e cila luajti me 10 lojtarë në pjesën më të madhe të lojës në sfidën për Ligën e Kampionëve.

Madrilenët fituan me rezultatin minimal 0-1 me golin e Mendy.

Në sfidën tjetër Manchester City fitoi ndaj Monchengladbach me rezultatin 0-2 me golat e Silva dhe Gabriel Jesus.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *