Vendosni fjalën kyçe....

Digjet automjeti në afërsi të ish-Fushës së Aviacionit, policia jep detajet


Foto ilustruese

Një automjet është djegur afër ish-Fushës së Aviacionit në Tiranë. Nuk dihen ende shkaqet e djegies së automjetit.

Madje momentalisht nuk dihet ende se kur është djegur dhe a është e qëllimshme apo aksidentale. Deri më tani nuk raportohet për të lënduar në njerëz.

Njoftimi i policisë:

Më datë 24.12.2020, rreth orës 07:05, në rrugën “Dritan Hoxha”, dyshohet si pasojë i një difekti teknik ka rënë zjarr në mjetin në pronësi të shtetasit E.S, ku ka vetëm dëme materiale. Nuk ka probleme për drejtuesin e mjetit.

Vijon puna me grupin hetimor për sqarimin e plotë e rrethanave të ngjarjes.