Vendosni fjalën kyçe....

Perla e radhës nga Ibra: Covid kishte guximin të më sfidonte, ide shumë e keqe


Sulmuesi i Milanit, Zlatan Ibrahimovic është bërë ylli i fundit sportiv që është prekur nga Covid-19, por në një deklaratë tipike të suedezit, ai ka paralajmëruar virusin se është një ‘ide e keqe’ ta sfidosh lojtarin.

Milan konfirmoi lajmin në një deklaratë zyrtare të enjten, duke deklaruar se sulmuesi 38-vjeçar do të humbasë ndeshjen e UEFA Europa League në shtëpi me Bodo / Glimt të enjten dhe është vendosur në karantinë në shtëpi.

Ibrahimoviç shkroi në mediat sociale menjëherë pasi titujt filluan të qarkullonin në mediat sportive dhe lëshoi ​​një deklaratë të shkurtër dhe tipike sfiduese në reagim të daljes pozitiv me koronavirus.

“Unë dola negativ dje dhe pozitiv sot me covid-19. Asnjë simptomë. Covid kishte guximin të më sfidonte. Ide e keqe.” – shkroi ai në Twitter.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *