Vendosni fjalën kyçe....

6 viktima dhe 205 të infektuar të rinj nga koronavirusi në 24 orë


Gjatë 24 orëve të fundit në gjithë territorin e Republikës së Maqedonisë së Veriut janë regjistruar 205 raste të reja të të infektuarve me Covid 19.

Ndërkohë që numri i të shëruarve është më i lartë se i të infektuarve dhe shënon 336.

Sipas raportit gjatë 24 orëve të fundit kanë nderuar jetë edhe 6 pacientë të prekur nga Covid-19


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *