Vendosni fjalën kyçe....

Përmbyset kamioni në Kukës, plagoset shoferi


Një 57-vjeçar nga Kosovë ka mbetur i plagosur, pasi kamioni me të cilin ai po udhëtonte doli nga rruga në Kukës.

Drejtuesi i mjetit është dërguar për mjekim në spitalin e Kukësit, ku ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për përcaktimin e shkaqeve të aksidentit.