Vendosni fjalën kyçe....

Aksident rrugor në Siri, humbin jetën 22 persona


Njëzet e dy persona kanë humbur jetën si pasojë e një aksidenti rrugor në Siri. Lajmi është publikuar nga agjencia e lajmeve SANA.

Në aksident u përfshinë një autobot, dy autobusë dhe disa automjete të vogla.

Duke cituar Ministrinë e Brendshme, SANA tha se 70 persona të tjerë u plagosën në përplasjen që ndodhi në rrugën midis Damaskut dhe Homsit.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *