Vendosni fjalën kyçe....

Përveç Zlatan, Milan kërkon edhe blerjen e dy lojtarëve


Milani shpreson që të transferojë edhe dy lojtarë në skuadrën e tyre gjatë janarit pas arritjes se Zlatan Ibrahimovic

Sipas dy mediave italiane Tuttosport dhe Calciomercato, kuqezinjtë dëshirojnë që ti forcojnë radhët dhe të jenë më të fortë në pjesën e dytë të sezonit.

Ibrahimovic u rikthye për pjesën e dytë të sezonit, duke nënshkruar kontratë afatshkurtër deri në fund të sezonit me opsion edhe për një vit tjetër.

Milan tani ka synime të reja. I pari është mesfushori i Manchester United, serbi Nemanja Matic.

I dyti është mbrojtësi i Barcelonës Jean-Clair Todibo që është në listën e ngushtë të tyre

 


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *