Vendosni fjalën kyçe....

Bylis mposht Partizanin, Vllaznia fiton ndaj Flamurtarit


Bylis ka shtangur Partizanin me rezultatin 2-1 duke i vështirësuar kampionëve në fuqi garën për titull.

Golat për Bylis u shënuan nga Ndreca dhe Guindo ndërsa për Partizanin shënoi Jurgen Bardhi.

Në sfidën tjetër me s Luftëtarit dhe Vllaznisë fitues dolën miqtë. Me rezultatin e pastër 0-2, shkodranët marrin tre pikë të vlefshme.

Golat u shënuan nga Renato Malota dhe Gilman Lika.