Vendosni fjalën kyçe....

Meta: Donald Lu më kërkonte falje, thoshte se më keqinformon Partia Socialiste


“Mua Donald Lu më ka kërkuar gjithmonë të falur. Më vinte në zyrë dhe më thoshte më fal se më keqinformuan këta të Partisë Socialiste”- ka deklaruar presidenti i Republikës, Ilir Meta, pak minuta më parë në emisionin “Open”.

“I kam përkëledhur më shumë seç duhet këta… unë do jem shumë i qartë për cilindo vagabond kombëtar që mendon se mund të poshtërojë popullin shqiptar.”

Meta deklaroi në emision se disa ndërkombëtarët janë bërë palë me kryeministrit për t’i dhënë reformën në drejtësi.