Vendosni fjalën kyçe....

Aksident i rëndë në Fushë-Krujë, plagosen rëndë 4 persona


Një aksident i rëndë ka ndodhur para pak çastesh në rrugën Fushë Krujë-Tiranë ku për pasojë janë plagosur katër persona.

Të plagosurit janë në gjendje të rëndë dhe janë dërguar në Spitalin e Traumës në Tiranë.

Në aksident janë përfshirë një autoambulancë e Peshkopisë dhe dy autovetura, një makinë me targë AA748IU dhe një makinë me targë AA200AP.

Dy prej te plagosurve janë identifikuar si Hysni Lifa dhe Ideal Kaloshi ndërsa policia po heton ër të zbardhur përgjegjësit e aksidentit.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *