Vendosni fjalën kyçe....

“S’ka më dashuri”, Robert Berisha dhe Nora Istrefi ndahen pas 13 vitesh


Një nga çiftet më të dashur të showbizz-it shqiptar, i kanë dhënë fund martesës pas 13 vitesh bashkë.

Lajmin e ka dhënë vetë Robert Berisha, i cili thotë se mes tij dhe Nora Istrefit nuk ka më dashuri. Ai thotë se kur përfundon së dashuruari partneren më mirë të ndahesh se sa të shndërrohesh në armik.

“Unë edhe Nora nuk jemi mo bashk,por tan jetën do jemi babi dhe mami i Renees loqkës tonë.. dhe shokë të mire deri ne vdekje..nese nuk ka mo dashni mes nje qiftit,nuk dmth me bo armik e mja kthy shpinën”, shkruan Roberti i cili e falenderon ish-partneren për dhuratën më të bukur që ka marrë prej saj, të bijën, Renee.

“Portale te nderuara dhe ju fansa! Ju kom premtu qe keni me mar vesh prej meje e skeni nevoj mu lodhë e me kliku ne qdo titull qe e bojn portalet..
Osht punë e tyne dhe mjeshtri e gazetarve qe din me nxer asi tituj..Unë edhe Nora nuk jemi mo bashk,por tan jetën do jemi babi dhe mami i Renees loqkës tonë..dhe shokë të mire deri ne vdekje..nese nuk ka mo dashni mes nje qiftit,nuk dmth me bo armik e mja kthy shpinën..bonuni pozitiv e keshni sa ma shum edhe respektojeni edhe qato qe sju don te miren se sen sbohet permes kti postimit @noraistrefi e falenderoj shum qe ma ka pru ne jetê nje fëmi si Renee…edhe shum kujtime te bukra prej 2006..Noriq -Tkom borxh tan jetën. I ëish you all the best”, shkruan Roberti.

Mirëpo pas këtij postimi, ndjekësit e kanë sulmuar muzikantin, duke e akuzuar dhe për tradhëti.