Vendosni fjalën kyçe....

Ngjarja në Tiranë, shkon në dy numri u punëtorëve që ndërrojnë jetën


Ka shkuar në dy numri i punëtorëve që ndërruan jetë nga rrëzimi i skelës në një pallat në Tiranë në rrugën e Elbasanit.

Nga rrënojat është nxjerrë trupi i pajetë i personit të dytë ndërsa të plagosur janë 3 persona të tjerë.

Punonjësit që ndërruan jetë janë shtetasit me iniciale O.K 35 vjeç dhe E.B 31-vjeç.

“Lidhur me ngjarjen e ndodhur në rrugën e “Elbasanit” pranë një objekti në rekonstruksion ju bëjmë me dije se shtetasit që kanë ndërruar jete janë:
O. K.,36 vjeç dhe E. B.,31 vjeç
”-thuhet në njoftimin e policisë.