Vendosni fjalën kyçe....

Protestuesit përplasen me policinë në Kukës (Video)


Ndërkohë që Rama pritet të zhvillojë miting në aeroportin e Kukësit, mbështetës të opozitës kanë nisur një marshim proteste.

Gjatë marshimit protestuesit janë përplasur me kordonin e policisë të ngritur për ruajtjen e sigurisë.

Pas përplasjes protestuesit kanë thyer kordonin e policisë dhe gjatë përplasjes ka mbetur e lënduar një grua.