Vendosni fjalën kyçe....

Sarri arrin marrëveshje me Juventusin


Trajneri i Chelsea ka rënë dakord për një marrëveshje me kampionët e Serie A dhe ka dërguar një kërkesë Bluve për të zgjidhur kontratën, raporton Goal.com.

Maurizio Sarri ka arritur një marrëveshje me Juventusin për t’u bërë trajner i ardhshëm i kampionëve të Serie A dhe ka kërkuar që Chelsea ta lirojë atë nga kontrata e tij për t’u bashkuar me “bardh e zinjtë”, synon qëllimi.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *