Vendosni fjalën kyçe....

Protesta zhvendoset te Parlamenti


Pas marshimit te Drejtoria e Përgjithshme e Policisë protesta është zhvendosur te Parlamenti.

Mes reshjeve të shiut, marshimi nuk është ndalur dhe njerëzit janë përqendruar te godina e Kuvendit.

Ata kanë hedhur flakadanë dhe kapsolla, por nuk ka përplasje mes tyre dhe policisë.

 


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *