Vendosni fjalën kyçe....

Ekzekutohet biznesmeni në Shkodër


Një ekzekutim me armë zjarri ka ndodhur pasditen e sotme në Shkodër.

Pronari i një bujtine në Shkodër është qëlluar me armë zjarri në një atentat të ndodhur para pak çastesh.

Nard Polia, pronari i një bujtine në Theth është qëlluar me breshëri teksa ka qenë duke ecur me mjetin e tij.

Atentati ka ndodhur në fshatin Grudë të Shkodrës, pranë fushës së aviacionit.

Njoftimi i policisë

Sot në ora 16.30, është derguar në Spitalin Rajonal Shkodër shtetasi N.P, rreth 35 vjeç, i plagosur me armë zjarri.

Megjithe perpjekjet per ti dhene ndihme mjekesore ai ka ndërruar jetë.

Ngjarja ka ndodhur në fshatin Grude dhe sipas informacioneve të para është qëlluar disa herë me armë zjarri teksa po levizte me një automjet.

Në vendngjarje ndodhet grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të kësaj ngjarje dhe identifikimin dhe kapjen e autorit/ve.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *