Vendosni fjalën kyçe....

I biri shikonte pornografi në celular, babai kasap “i heq” fiksimin


Një kasap në Indi, i zemëruar nga varësia e djalit të tij ndaj pornografisë në internet, i copëtoi dorën e tij të djathtë si një dënim, për refuzimin e të birit për të dorëzuar smartfonin e tij.

Ngjarja ndodhi pranë qytetit të Hyderabad, ku 18-vjeçari, Khalid Qureshi, refuzoi t’i bindej paralajmërimeve të përsëritura nga babai i tij 45-vjeçar, i cili po përpiqej t’i jepte fund fiksimit së djalit të tij me smartfonin e ri.

Të dielën, adoleshenti u kap përsëri nga babai i tij, Qureshi, duke parë filma për të rritur dhe u përpoq t’ia rrëmbejë telefonin nga duart.

Pas një përplasjeje mes tyre babai kasap mori një thikë the e goditi në dorë të birin duke e dëmtuar rëndë dhe sipas mjekëve të spitalit të qytetit, mundësitë që dora e të riu të rikthehej funksionale ishin të vogla.

 

 


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *