Vendosni fjalën kyçe....

Vrasja me automatik në Durrës, policia ende në kërkim të autorit të dyshuar


Një vrasje ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në Durrës, teksa një automatik është shkrepur me breshëri kundrejt të ndjerit Martin Ndreca.

Në kërkim është shpallur N.Zefi.

Mësohet se viktima dhe autori i dyshuar banonin në të njëjtën lagje, në zonën e ish-Kënetës ndërsa vrasja ka ndodhur pas një debati të çastit, pas orës 1 të mëngjesit.

Policia ka shpallur në kërkim autorin e dyshuar, por ende nuk e ka lokalizuar atë.

 


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *