Vendosni fjalën kyçe....

Pas “Baby Shower”-it, Meghan Markle feston gjithë natën me miqtë në Manhatan (FOTOT)


Meghan Markle-it duket se i ka munguar jeta në Manhatan pas martesës me princ Harry-n dhe zhvendosjes në Pallatin Mbretëror.

Pas “Baby Shower”-it, Dukesha e Sussex-it është parë të hyjë në “Polo Bar” në New York me shokun e saj të ngushtë Markus Anderson, i cili besohet se është ai që e prezantoi atë me Princin Harry.

Meghan dukej tejet elegante e veshur në një xhaketë të Victoria Beckham  që kushton rreth 2,250 pound dhe një çizme të zeza, kur mbërriti në restorantin e preferuar të presidentit amerikan,  Donald Trump.

Atyre iu bashkuan Jessica Mulroney dhe Serena Williams për një natë në qytet në Manhatan, sikurse shihet në fotot e publikuara nga “The Sun”


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *