Vendosni fjalën kyçe....

Të riut i shpëton nga goja fjala banale, shihni reagimin e Princit Harry dhe bashkëshortes Meghan (Video)


E folura troç e një djali adoleshent  e la pa fjalë princin Harry dhe bashkëshorten e tij, Meghan Markle.

Dyshja ndodhej në një vizitë në Bristol Old Vic duke vizituar teatrin historik dhe u ndalën për të biseduar me të rinjtë për sa u përket përvojës së tyre në skenë.

Një djalë i ri i befasoi ata kur ai bërtiti “Ju nuk mund të jetë vetëm duke u sjellë nëpër skenë, dreqin”, ndërsa po fliste për përvojën e tij.

Çifti u befasua nga shpërthimi i të riout, por nuk e morën si të jashtëzakonshme atë që u tha.

Sytë e Meghan u zgjeruan para se të fillonte të qeshte dhe të çonte flokët prapa veshit të saj, para se të shikojë bashkëshortin Harry për pak kohë.

Princi Harry përkulet mbi gjunjtë e tij duke buzëqeshur dhe duke mos lënë të kuptohet se u ndikua shumë nga shprehja e të riut.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *