Vendosni fjalën kyçe....

Denoncimi te Berisha: Njerëzit e Veliajt që u përplasën me studentët


Ish-kryeministri Sali Berisha, ka publikuar mesazhin e një qytetari, i cili denoncon  njerëzit e kryebashkiakut të Tiranës, Erion Veliaj, të cilët u përplasën me studentët ditën e sotme.

Postimi i plotë:

Zyrtaret horra te Lal Plehut, beteje turpi mercenarësh me studentet!

Lexoni mesazhin dhe shikoni foton e qytetarit dixhital. sb

I nderuar Doktor Berisha, ky Zotria qe do te hapi deren eshte Adriatik Merko administratori njesis nr 6 kombinat

Nje njeri i afert me Veliajn.

Me respekt