Vendosni fjalën kyçe....

Grabiti kambistin në Memaliaj, arrestohet në Shkodër 29-vjeçari


Arrestohet autori i grabitjes në Memaliaj disa ditë më parë.

29-vjeçari I.K banues në Paskuqan. u vu në pranga nga policia e Shkodrës.

I riu është vënë në pranga paraditen e sotme rreth orës 10. Burime policore thanë se ai kishte disa ditë që qëndronte në Shkodër.

Ngjarja ndodhi të martën e kaluar në një dyqan në qendër të qytetit të Memaliaj, në pronësi të Mustafa Mustafait. Mustafai me bashkëshorten ishin ende në dyqanin ku tregëtojnë artikuj industrialë, në kohën kur një person i paidentifikuar i ka goditur dhe i ka marrë me forcë rreth 50.000 lekë si dhe një telefon.

 


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *