Vendosni fjalën kyçe....

Berisha: Gjushi i dërgon paratë me valixhe Ramës, e ka thënë gruaja e kryebashkiakut


Ish-kryeministri Sali Berisha ka deklaruar së fundmi se Vangjush Dako i dërgon para me valixhe kryeministrit Edi Rama.

Berisha ka publikuar mesazhin e një qytetareje që i tregon një bisedë, sipas saj të bashkëshortes së Vangjush Dakos në parukeri. 

 DENONCIMI I BERISHËS

Gjushi i dërgon paratë me valixhe Ramës! Lexoni mesazhin e qytetares dixhitale. sb
Përshendetje dr. ke shumë të drejtë kur thua se Rama shiti Xhafën për Gjushin kjo është shumë e vërtetë. Para tre ditësh isha në parukeri dhe aty gjeta edhe zonjën Dako e cila po i qahej parukieres si me zë të ulët duke i thënë vërtet Rama nuk e lëshon Gjushin por edhe ne ama prej vitesh jemi bërë si me qenë banka e Edi Ramës, muaj për muaj i çojmë atij hisen por jo me zarfa por me valixhen plotë euro. Anonim ju lutem se këta të murosin në beton.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *