Vendosni fjalën kyçe....

Aksident në Elbasan, makina shpërthen në flakë pas daljes nga rruga, plagosen nëna me dy fëmijët


Një aksident ka ndodhur ne dalje të Belshit. Sipas informacioneve paraprake bëhet me dije se një automjet ka dalë nga rruga dhe ka përfunduar në arë, ku më pas ka marrë flakë.

Kanë qenë qytetarë të rastit që kanë nxjerrë në kohë nga makinë nënën me fëmijët e saj binjakë, përpara se makina të shpërthejë në flakë. Më pas nëna me fëmijët janë transportuar me një mjet privat drejt spitalit.

Ende nuk dihet gjendja e tyre, ndërsa pritet një njoftim zyrtar nga policia.