Vendosni fjalën kyçe....

Dosja‘Partizani’/Apeli i GJKKO rrëzon kërkesën e Jamarbër Malltezit për kthimin e celularit


Apeli i Gjykatës së Posaçme kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar ka rrëzuar kërkesën e Jamarbër Malltezit për kthimin e celularit të sekuestruar në kuadër të hetimeve për aferën e privazitimit të kompleksit ‘Partizani’. 

Përmes avokatëve, Jamarbër Malltezi kishte kërkuar kthimin e telefonit dhe kompjuterave si dhe disa materialeve të tjera shkresore, të sekuestruara me urdhër të SPAK.