Vendosni fjalën kyçe....

Sherr me thika mes adoleshentësh në Gramsh, ndërron jetë njëri prej tyre


Një ngjarje e rëndë është regjistruar sot në Gramsh, ku për pasojë një i adoleshent ka ndërruar jetë. Ngjarja ka ndodhur para shkollës 9-vjeçare “Asllan Shahini’.

Burime thonë se një sherri me thika mes disa të rinjve, ka humbur jetën Fatjon Bici, në klasën e nëntë.

Mësohet se adoleshenti ka ndërruar jetë në vend. Mësohet se adoleshentët janë të moshave 14 dhe 15 vjeç.