Vendosni fjalën kyçe....

18-vjeçarja u largua nga banesa dhe nuk u kthye më, nëna denoncon rastin në polici


Një 18-vjeçare është larguar nga banesa e saj dhe nuk është kthyer më.

Nëna e saj shtetasja M.L 48-vjeç ka referuar rastin policinë e Tiranës.

Policia njofton se po punon për gjetjen e saj.

Më datë 23.04.2022, shtetasja M. L., 48 vjeçe, ka kallëzuar se është larguar nga banesa dhe nuk është kthyer më, vajza e saj, shtetasja M. L., 18 vjeçe. Punohet për gjetjen e saj.”, thuhet në njoftim.