Vendosni fjalën kyçe....

Mbyllen në barazim 90 minutat e gjysmëfinales Itali-Spanjë


Është mbyllur në barazim koha e rregullt e gjysmëfinale mes Italisë dhe Spanjë për Euro 2020.

E luajtur në Uembli sfida do përcaktojë se cila do jetë skuadra që do shkojë e para në finale.

Italia shënoi e para me Chiesën ndërsa Spanja barazoi me Moratan duke e dërguar kualifikimin në minutat shtesë.