Vendosni fjalën kyçe....

Aksident në Korçë, makina përfundon në kanal


 

Një aksident ka ndodhur në aksin Korçë-Pogradec ku një person është lënduar.

Makina ka dalë nga rruga dhe ka përfunduar në kanal, në afërsi të fshatit Sovjan.

I lënduari është dërguar në spitalin e Korçës.

Shkak për aksidentin mendohet të ketë qenë lagështira në rrugë.