Vendosni fjalën kyçe....

Vajza që u fut në fushë në sfidën Belgjikë-Finlandë po reklamonte kriptomonedhën


Një grua e re e veshur me rroba sportive që pushtoi fushën në Shën Petersburg në Rusi, ndërsa Belgjika fitoi ndeshjen e fundit në grup ndaj Finlandës në Euro 2020 e përdori rastin për të reklamuar një firmë kriptovalutash.

Duke u endur midis lojtarëve nga të dyja anët, e reja e patrembur shfaqi emrin e një firme që merret me tregun në rritje të shpejtë të monedhave dixhitale.

Ajo shpejt u kap dhe u nxorr nga fusha nga administratorët, me disa tifozë që ankoheshin se kamerat ishin larguar nga veprimi tërheqës.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *