Vendosni fjalën kyçe....

Rama merr në mbyllje të fushatës në Vlorë bashkëshorten dhe Zahon


Kryeministri Edi Rama ka zgjedhur që për herë të parë në këtë muaj fushatë të shoqërohet nga bashkëshortja e tij Linda dhe djali i tyre i vogël Zaho.

Me Zahon për dore Kryeministri Edi Rama i është drejtuar instalacionit të fushatës në Vlorë.

Pas Durrësit, Vlora është destinacioni i fundit i Partisë Socialiste për mbylljen e fushatës që do pasojë nga një ditë heshtje zgjedhore dhe dita e votimit më datë 25 prill.

Nga këto zgjedhje do zgjidhet parlamenti i ri, ku PS-ja kërkon mandatin e tretë.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *