Vendosni fjalën kyçe....

Balla publikon videon: PD-ja të tërheqë kandidatin në Durrës, i dënuar për drogë në Zvicër


Kreu i grupit parlamentar të PS-së i ka bërë thirrje Partisë Demokratike që të tërheqë kandidatin e saj në Durrës.

Sipas Ballës, ai është dënuar për drogë në Zvicër.

Po kështu ai i bën thirrje PD-së që të heqë dorë nga shfaqjet e turpshme duke iu referuar incidentit të ndodhur paraditen e sotme në Elbasan.

“Kriminelët, kriminelët…”. PD i fut në listën e kandidatëve për deputetë.

Partia Demokratike e cila i mban fshehur listat e kandidatëve, duhet të heqë dorë nga shfaqjet e turpshme dhe të tërheqë kandidatin e saj në Durrës, i dënuar për drogë në Zvicër.” – shkruan Balla në Facebook.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *