Vendosni fjalën kyçe....

E mban mend El Ninon? Fernando Torres shfaqet me një pamje krejt të ndryshuar


Një vit e gjysmë pasi la futbollin, ish-ylli i Atletico Madrid, Liverpool dhe Chelsea, Fernando Torres, është shfaqur me një tjetër pamje.

Të gjithë mbajnë mend lojtarin elegant me pamjen e një fëmije, por tashmë spanjolli ka marrë pamjen një burri të rritur. Fituesi i Kupës së Botës 2010 ishte shpesh shënjestër e kritikave nga tribunat megjithatë kujtohet edhe për stilin elegant në fushë dhe golat e shënuar.

Tashmë 36-vjeçar ka dalë me një trup të palestruar që nuk ka asgjë të përbashkët me Torresin që mbajnë mend shumica e sportdashësve.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *