Vendosni fjalën kyçe....

Gjendet një trup i pajetë në Durrës


Një person i pajetë është gjetur në zonën e Portoromanos në Durrës.

Trupi i pajetë është gjetur rreth 100 m në det.

Viktima është një burrë rreth 30-vjeç i paidentifikuar akoma.

Nga kqyrja paraprake nuk konstatohen shenja dhune.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e ngjarjes.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *