Vendosni fjalën kyçe....

I mituri u gjet i mbytur në rezervuarin e parkut të Korçës, policia jep detajet


Një fëmijë i moshës 8 vjeçare është gjetur i mbytur në pellgun artificial të parkut japonez në Korçë.

Policia thotë se fëmija ka shkarë aksidentalisht në rezervuar ku më pas është mbytur.  

Njoftimi i plotë i policisë:

Në vijim të informacionit të mësipërm, u bë identifikimi i viktimës i cili është shtetasi S. Ç., 8 vjeç, banues në Korçë. Nga veprimet e kryera rezulton se, fëmija aksidentalisht ka rrëshkitur në rezervuar dhe për pasojë është mbytur.

Korçë/Informacion paraprak

Më datë 14.05.2020, rreth orës 16:05, në lagjen nr.3, në një rezervuar tek “Parku Japonez”, dyshohet të jetë mbytur një fëmijë rreth 8 vjeç (i seksit mashkull) ende i paidentifikuar.

Shërbimet e zjarrfikses dhe policisë bënë të mundur nxjerrjen nga uji të trupit të pajetë.

 


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *