Vendosni fjalën kyçe....

Partizani rikthehet në stadiumin e kombëtares, ndaj Ballshit fitore me çdo kusht


Sfida e vlefshme për javën e 23-të të Superligës mes Partizanit e Bylisit, një sfidë e rëndësishme për të dyja ekipet do luhet në stadiumin ‘Air Albania’.

Njoftimi është bërë nga klubi kryeqytetas që është pritës kësaj radhe.

Ndeshja e fazës së parë, e luajtur në Tiranë ka përfunduar në barazim 1-1 kurse ajo e fazës së dytë, e luajtur në Ballsh ka përfunduar 2-1 për ballshiotët.

Partizani mban vendin e tretë në renditje me 5 pikë më pak se Kukësi i kreut kurse Ballshi renditet në vendin e pestë dhe nuk duket se ka pretendime për sa i përket titullit kampion.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *