Vendosni fjalën kyçe....

Përfshihet nga flakët çatia e një pallati në Bilisht


Një zjarr ka rënë në një pallat në Bilisht.

Zjarri ka rënë fillimit në çatinë e pallatit e më pas flakët janë përhapur.

Në vendngjarje kanë shkuar forcat zjarrfikëse të bashkisë së Bilisht, por kërkohen përforcime nga zjarrfikësit e Korçës dhe Pogradecit.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *